| Прожектира навсякъде без контакт |
| Остра картина без настройки |
| JBL звук за филмова вечер |
| Google TV и Netflix веднага |
| 329,00 € |
| 274,17 € без ДДС |
Оценка на магазин Sunnysoft въз основа на получените отзиви за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Процент на отзивите за магазин Sunnysoft с оценка над средната за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Среден брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
XGIMI Vibe One е интелигентен, преносим проектор с батерия, който се адаптира към деня ви. Не става въпрос само за прожектиране, а за създаване на перфектната атмосфера. Със своя елегантен и минималистичен дизайн Vibe One Pro ще се превърне в стилно допълнение към вашия интериор, независимо дали е включен, или изключен. Освен това вградената стойка се превръща в удобна дръжка за лесно пренасяне.
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Google TV |
|---|---|
| Захващане | |
Опции за местоположениеОпции за местоположениеМонтиран на таван, Монтиран на маса, Монтиран на стена, Монтиран на под | Маса |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Конструкция, материал и цвят | |
Функции на проектораФункции на проектора3D, Chromecast, Miracast | Chromecast |
| Технология на прожектиране | LCD |
| Светлинен поток (ANSI лумени) | 240 lm |
| Автоматичен фокус | Да |
Съотношение на странитеСъотношение на страните16:9,16:10,3:4 | 16:9 |
| Максимален диагонал на изображението | 150 см |
| Максимална поддържана разделителна способност | 1080 |
| Естествена разделителна способност | 1920x1080 |
| Други | |
| Тонколони | 2x3W |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.