| Творете в превъзходно 2K |
| Реалистични цветове за детайлисти |
| Плавни щрихи с наклон |
| Нов продукт с пълна гаранция |
|
505,90 € -47% от новата цена
|
| 421,58 € без ДДС |

Оценка на магазин Sunnysoft въз основа на получените отзиви за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Процент на отзивите за магазин Sunnysoft с оценка над средната за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Среден брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
ПОВРЕДЕН КОНТЕЙНЕР ЗА ПРЕВОЗ
Артикулът е нов, с повредена транспортна
опаковка, но оригиналната му опаковка е непокътната и разопакована. Доставя се в пълна опаковка и е с пълна 24-месечна
гаранция.
Създаване в 2K QHD (2560×1440)
Artist 24 Pro е първият 23,8-инчов графичен таблет
с поддръжка на 2K QHD. С максимална
разделителна способност и безпрецедентна
наситеност на цветовете той предлага
зашеметяващо творческо изживяване, което
надхвърля границите на възможностите ви.
Идеална връзка
Artist 24 Pro поддържа връзки от USB-C към USB-C. Така
че компютрите с конектор USB-C могат да се
свързват директно към таблета с един кабел,
без да се нуждаят от допълнителни
интерфейси като HDMI или USB.
Подобрен достъп на
потребителите
Благодарение на най-новата технология Artist
22R Pro може да проследява курсора по-точно във
всички ъгли на таблета. Усъвършенствайте
опита си в дигиталното рисуване и просто се
оставете да се потопите в света на
въображението си.
Поддържайте работния си процес
XP-Pen Artist 24 Pro разполага с два лесни за
използване червени циферблата и 20 регулируеми клавиша за бърз достъп,
разположени от двете страни на продукта. Те
са лесно достъпни както за левичари, така и за десничари.
Поддържане на естествен наклон
Таблетът осигурява функция за накланяне до
60 градуса и реагира бързо на движението на
ръката ви. Сега вече не е необходимо да
настройвате посоката на четката отново и отново в програмата. Сенките се добавят
лесно към рисунката, като просто наклоните
писалката.
Малки детайли, които правят голяма
разлика
Artist 22R Pro е оборудван с USB портове, които
могат да се използват за свързване на мишки,
клавиатури или други устройства.
Таблетът се предлага и с пасивен стилус,
който не се нуждае от зареждане.
Параметри:
Току-що сте си купили нов графичен таблет XP-PEN? Не забравяйте да изтеглите правилните драйвери на компютъра си.
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 526 мм |
| Активна площ височина | 296 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
Разделителна способност на сензорния слойРазделителна способност на сензорния слойlpi= линии на инч, линии на инч | 5080 |
Скорост на обратната връзка по кабелСкорост на обратната връзка по кабелRPS - Reports Per Second | 220 rps |
| Точност | 0,25 мм |
| Брой на регулируемите бутони | 20 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Да |
| Интерфейс | USB-C, USB, HDMI |
| Операционна система | |
Съвместимост с операционната системаСъвместимост с операционната системаС кои операционни системи е съвместим аксесоарът. | Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 24 " |
Резолюция на дисплеяРезолюция на дисплеяРазделителната способност на дисплея определя количеството информация, което той ще показва. Разделителната способност на дисплея може да не е пряко свързана с диагонала на дисплея. | 2560x1440 |
| Обратна връзка | 14 ms |
| Контрастно съотношение | 1000:1 |
| Ъгъл на видимост | 178 ° |
| Цветова гама Adobe RGB | 90 % |
| Дисплей | Да |
| Размер и тегло | |
Размер височинаРазмер височинаРазмери отгоре надол, погледнато отпред. | 632 мм |
Размери ширинаРазмери ширинаРазмери отляво, погледнато отпред. | 370 мм |
Размер дълбочинаРазмер дълбочинаРазмер (дебелина) отпред назад, погледнато отпред. | 44,8 мм |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.