| Бързо 65W зареждане на лаптоп |
| Пет порта за всичко |
| Интелигентна защита за вашата електроника |
| Компактен панел с кабел |
| 24,49 € |
| 20,41 € без ДДС |


Удължител със захранващ панел Proove
Homester Pro е елегантно и практично решение
за дома и офиса. Благодарение на
комбинацията от един класически
контакт, USB портове и мощни USB-C
конектори с поддръжка на бързо
зареждане лесно ще свържете и защитите
всички свои устройства – от телефон до
лаптоп.
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Захранване и батерия | |
| Входно напрежение | 230 |
|---|---|
| Ток | 10 A |
| Максимално натоварване | 2500 W |
| Превключване | Не |
| Защита от претоварване | Да |
| Изходно напрежение | 230 |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Тип | Изводи за разширение на дома |
| Дължина | 1,5 m |
| Брой гнезда | 1 |
| Входове / изходи | USB-A, USB-C |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.