| Захранва пет устройства едновременно |
| Бързо 20W зареждане без чакане |
| Интелигентна защита следи за безопасността |
| Прибиращ се кабел спестява място |
| 15,49 € |
| 12,91 € без ДДС |


Оценка на магазин Sunnysoft въз основа на получените отзиви за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Процент на отзивите за магазин Sunnysoft с оценка над средната за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Среден брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
Proove Supercoil е елегантен и надежден
помощник за дома, офиса и при
пътуване. Позволява свързването на
няколко устройства едновременно, като
предлага не само класически AC контакти,
но и USB и модерни USB-C конектори. Той е идеалното решение за всеки, който трябва да
захранва уреди и същевременно бързо да
зарежда своите устройства – всичко това от
едно място.
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Захранване и батерия | |
| Входно напрежение | 230 |
|---|---|
| Ток | 10 A |
| Максимално натоварване | 2500 W |
| Защита от претоварване | Да |
| Изходно напрежение | 230 |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Тип | Изводи за разширение на дома |
| Дължина | 1,5 m |
| Брой гнезда | 2 |
| Входове / изходи | USB-A, USB-C |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.