Цената при закупуване поотделно е 328,89 €. Когато закупите този изгоден пакет за 171,14 € спестете 3960% от цената на по-евтината част в пакета .
Оценка на магазин Sunnysoft въз основа на получените отзиви за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Процент на отзивите за магазин Sunnysoft с оценка над средната за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Среден брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
Страхотен графичен таблет, подходящ и за пътуване.
XPPen Artist 13 2-ро поколение е идеален работен графичен таблет не само за графици и художници, които могат да използват графичния таблет за цифрово творчество у дома и на път. Artist 13 разполага с 13,3" IPS-ADS дисплей, върху който можете да рисувате с ниво на натиск до 8192. 9 бутона за персонализирани преки пътища ви гарантират максимална функционалност, скорост и удобство.
Мултифункционален графичен таблет с голям дисплей
Графичният таблет XPPen Artist 13 (2-ро
поколение) е проектиран не само за
графична творческа
работа. Благодарение на неговия
13,3" IPS дисплей с резолюция
1920×1080p, след свързване с други
поддържани устройства, можете да се
насладите и на гледане на любими
филми или да играете любими
игри. Активната площ на
дисплея е 293,76×165,24 мм, а ъгълът
на видимост е 178°. 
Модерен стилус
Окомплектовката включва стилус X3
Elite. Този най-модерен стилус, който не
се нуждае от батерии, има шестоъгълна форма
против плъзгане и здрав захват, който не се
рони и стои стабилно в ръката ви.
Предимството на този стилус е по-дълъг
експлоатационен живот, тегло само
3 грама и по-бърза реакция. При
рисуване и писане със сигурност ще оцените
и възможността за наклон на писалката
60°. Благодарение на 8192 нива на
натиск, стилусът може да създава
творби точно според вашите представи. Със
стилуса ще можете да рисувате по-естествени
и фини щрихи.

Персонализиране на една ръка
разстояние
Открийте 9-те бутона за преки
пътища, които могат да бъдат
персонализирани, за да отговарят на
различни необходими комбинации от преки
пътища, замествайки компютърната
клавиатура. Върху бутоните са разположени
тактилни издатини, които ви
позволяват бързо да ги идентифицирате и да
изберете правилния пряк път дори в тъмна
среда.

Широка поддръжка на програми и операционни системи Поддържа
операционни системи Windows 7 (и по-нови), Chrome OS 88
(и по-нови), Linux (определени версии), Mac OS X®
10.10 и по-нови.
Графичните таблети работят с повечето
основни художествени програми, включително
Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita, MediBang Paint, FireAlpaca,
Blender и други..

Параметри:
Току-що закупихте нов графичен таблет XPPEN? Не забравяйте да изтеглите правилните драйвери на вашия компютър.
Прекомерният натиск на стилуса може да причини вдлъбнатини или други повреди в сензорната повърхност.
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Display | Да |
| Aktivní plocha šířka | 294 mm |
| Aktivní plocha výška | 165 mm |
| Úrovně přítlaku | 8192 |
Rozlišení snímací vrstvyRozlišení snímací vrstvylpi= lines per inch, řádků na palec | 5080 |
| Přesnost | 0,5 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 9 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Не |
| Rozhraní | USB-C |
Kompatibilita s OSKompatibilita s OSS jakými operačními systémy je příslušenství kompatibilní. | Android, Microsoft Windows, macOS |
Rozměr výškaRozměr výškaRozměr shora dolů při čelním pohledu. | 225 mm |
Rozměr šířkaRozměr šířkaRozměr zleva doprava při čelním pohledu. | 378 mm |
Rozměr hloubkaRozměr hloubkaRozměr zepředu dozadu (tloušťka) při čelním pohledu. | 12 mm |
| Technologie displeje | IPS |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 " |
Rozlišení displejeRozlišení displejeRozlišení displeje určuje množství informací, které displej zobrazí. Rozlišení displeje nemusí být přímo závislé na úhlopříčce displeje. | 1920x1080 Full HD |
| Kontrastní poměr | 1000:1 |
| Pozorovací úhel | 178 ° |
| Barevný rozsah Adobe RGB | 96 % |
| Barevný rozsah NTSC | 92 % |
| Barevný rozsah sRGB | 130 % |
| Typ batohu | městský |
|---|---|
BarvaBarvaBarva udávaná výrobcem v označení zboží. V případě kombinace barev je to převažující barva. | černá |
Rozměr výškaRozměr výškaRozměr shora dolů při čelním pohledu. | 450 mm |
Rozměr šířkaRozměr šířkaRozměr zleva doprava při čelním pohledu. | 350 mm |
| Materiál | textílie |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.
Трудно е да се прецени от тези няколко реда, трябва да разгледате жалбата с вашия дилър, можете да докажете неизправността например с видеоклип.