| 4K кино от няколко сантиметра |
| Netflix и Google TV веднага |
| IMAX картина Dolby Atmos звук |
| Автоматична настройка за перфектна картина |
| 3 799,00 € |
| 3 165,83 € без ДДС |

Оценка на магазин Sunnysoft въз основа на получените отзиви за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Процент на отзивите за магазин Sunnysoft с оценка над средната за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Среден брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
Брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
Превърнете
хола си в професионална кинозала с най-модерния лазерен проектор XGIMI Aura
2 GTV. Благодарение на интегрираната
система Google TV и вградената поддръжка на Netflix
получавате незабавен достъп до най-добрите
филми в зашеметяващо качество, без
необходимост от сложно настройване на
допълнителни устройства.
Подарете си върхово технологично изживяване и издигнете домашното си забавление на съвсем ново ниво. XGIMI Aura 2 GTV е идеалният избор за тези, които търсят съчетание от безкомпромисна производителност и стилно допълнение към модерния дом.
Настройки
Система
Звук
Свързаност
Размери и тегло
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Google TV |
|---|---|
| Дисплей | |
| Контрастно съотношение | 1000000:1 |
| Памет | |
Вградена паметВградена паметПамет, предназначена за съхраняване на потребителски данни, като снимки, видеоклипове, приложения. Ако устройството е оборудвано със слот за карта памет, тази памет може да бъде разширена. В противен случай тази памет се нарича още вътрешна памет или просто памет. | 32 GB |
Оперативна паметОперативна паметПаметта, използвана от операционната система и приложенията по време на тяхното изпълнение. Колкото повече е паметта, толкова повече приложения могат да работят едновременно. | 4 GB |
| Захващане | |
Опции за местоположениеОпции за местоположениеМонтиран на таван, Монтиран на маса, Монтиран на стена, Монтиран на под | Маса, Под |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 мм аиудио жак |
| Максимално потребление | 180 W |
| Конструкция, материал и цвят | |
Функции на проектораФункции на проектора3D, Chromecast, Miracast | 3D, Miracast |
| Технология на прожектиране | DLP |
| Светлинен поток (ANSI лумени) | 2300 lm |
| Автоматичен фокус | Да |
| Максимален диагонал на изображението | 380 см |
| Естествена разделителна способност | 3840x2160 |
| Размер и тегло | |
Размер височинаРазмер височинаРазмери отгоре надол, погледнато отпред. | 144 мм |
Размери ширинаРазмери ширинаРазмери отляво, погледнато отпред. | 510 мм |
Размер дълбочинаРазмер дълбочинаРазмер (дебелина) отпред назад, погледнато отпред. | 270 мм |
ТеглоТеглоТегло на устройството в работно състояние (устройство плюс батерия). | 9000 г |
| Шум | 32 dB |
| Други | |
| Тонколони | 4x15W |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.