| Захранва до 9 устройства |
| Бързо зареждане без адаптери |
| Безопасност благодарение на интелигентна защита |
| Дълъг кабел за удобство |
| 18,49 € |
| 15,41 € без ДДС |


Оценка на магазин Sunnysoft въз основа на получените отзиви за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Процент на отзивите за магазин Sunnysoft с оценка над средната за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Среден брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Захранване и батерия | |
| Входно напрежение | 230 |
|---|---|
| Ток | 10 A |
| Максимално натоварване | 2500 W |
| Превключване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Изходно напрежение | 230 |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Тип | Изводи за разширение на дома |
| Дължина | 2 m |
| Брой гнезда | 3 |
| Входове / изходи | USB-A, USB-C |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.