С този продукт ще получите безплатно:
![]() | Подарък, Adidas Световна купа по футбол 26 Trionda Club размер 5 |
|---|
| Сертифициран Google TV веднага |
| Full HD до 260 инча |
| Автоматично подравнява картината и фокуса |
| Прожектира лесно и на тавана |
| 305,90 € |
| 254,92 € без ДДС |


Оценка на магазин Sunnysoft въз основа на получените отзиви за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Процент на отзивите за магазин Sunnysoft с оценка над средната за последните 90 дни, включително преведените отзиви от чужбина.
Среден брой работни дни от изпращането до доставката на стоката за последните 90 дни.
| Подарък, Adidas Световна купа по футбол 26 Trionda Club размер 5 |
Wanbo Vali 1 Pro е компактен 1080P Full HD проектор със сертификатGoogle TV 14, който ви дава незабавен достъп до Netflix (Widevine L1), Disney+, Prime Video, YouTube и хиляди други приложения от Google Play. Полученото изображение на екран с диагонал до 260"с яркост 900 ANSI lm и контраст 3000:1превръща всекидневната ви в домашно кино. Въртящата се на 200° стойка ви позволява да прожектирате върху всяка стена или таван – без да местите проектора.
Моля, пишете постове по темата, за да направите дискусията полезна за другите. Дискусията е модерирана - операторът си запазва правото да редактира мнения, да ги премества в друга дискусия и да изтрива неподходящи мнения. Неподходящи постове са преди всичко незаконните, вулгарните, извън темата или по друг начин неприемливите.
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Google TV |
|---|---|
| Дисплей | |
| Контрастно съотношение | 3000:1 |
| Памет | |
Вградена паметВградена паметПамет, предназначена за съхраняване на потребителски данни, като снимки, видеоклипове, приложения. Ако устройството е оборудвано със слот за карта памет, тази памет може да бъде разширена. В противен случай тази памет се нарича още вътрешна памет или просто памет. | 32 GB |
Оперативна паметОперативна паметПаметта, използвана от операционната система и приложенията по време на тяхното изпълнение. Колкото повече е паметта, толкова повече приложения могат да работят едновременно. | 2 GB |
| Захващане | |
Опции за местоположениеОпции за местоположениеМонтиран на таван, Монтиран на маса, Монтиран на стена, Монтиран на под | Маса |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 мм аиудио жак |
| Максимално потребление | 130 W |
| Конструкция, материал и цвят | |
Функции на проектораФункции на проектора3D, Chromecast, Miracast | Chromecast |
| Технология на прожектиране | LCD |
| Светлинен поток (ANSI лумени) | 900 lm |
| Автоматичен фокус | Да |
Съотношение на странитеСъотношение на страните16:9,16:10,3:4 | 16:9 |
| Максимално разстояние на прожектиране | 390 см |
| Максимален диагонал на изображението | 660 см |
| Максимална поддържана разделителна способност | 1920px |
| Естествена разделителна способност | 1920x1080 |
| Размер и тегло | |
Размер височинаРазмер височинаРазмери отгоре надол, погледнато отпред. | 254 мм |
Размери ширинаРазмери ширинаРазмери отляво, погледнато отпред. | 188,8 мм |
Размер дълбочинаРазмер дълбочинаРазмер (дебелина) отпред назад, погледнато отпред. | 227,6 мм |
ТеглоТеглоТегло на устройството в работно състояние (устройство плюс батерия). | 2800 г |
| Шум | 28 dB |
| Други | |
| Тонколони | 2x5W |

Описанието и спецификациите подлежат на промяна без предварително предупреждение. Изображенията са само илюстративни. Възможни са различия в цветовите нюанси.
Текущата наличност на склад показва онлайн количеството на наличните продукти в нашите складове. Цената на стоките вече включва таксите за изхвърляне на електрически отпадъци съгласно Закон № 185/2001 Дв.в. и авторските възнаграждения съгласно Постановление № 488/2006 и № 408/2008 Дв.в. с измененията, ако те се отнасят за продукта.
Можете ли да ме посъветвате как да направя монтажа на тавана, който декларирате за този проектор?
трябва да закупите стойка за таван, която се монтира на вградена стойка. За съжаление, ние взехме информацията от доставчика, който също я сбърка и не спомена необходимостта от закупуване на скоба. Извиняваме се за допуснатата грешка. Моля, върнете стоката.
Благодаря ви за отговора. Намерих също така монтирането на тавана като аксесоар. Но проблемът е, че стойката, която идва с проектора, не може да се завърти така, че долната част на проектора да остане надолу, когато виси от тавана. Открих една снимка на уебсайта на производителя, на която проекторът е окачен на тавана. И на тях той виси с главата надолу. Което не би било проблем, ако изображението беше завъртяно правилно. Но аз не можах да го настроя така...
Благодаря и пожелавам приятен ден.